Të gjitha kategoritë
ENEN
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1679964755557524.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668151653219072.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668151653658887.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668480742864840.jpg
Sulfat natriumi me shumicë
Sulfat natriumi me shumicë
Sulfat natriumi me shumicë
Sulfat natriumi me shumicë

Sulfat natriumi me shumicë


Emra të tjerë

Sulfati i natriumit

Sulfat dinatriumi

Sulfati i natriumit

Tenarditi (mineral pa ujë)

Kripa e Glauber-it (dekahidrat)

Sal mirabilis (dekahidrat)

Mirabilit (mineral dekahidrat)

Sulfati i natriumit (i njohur gjithashtu si sulfat natriumi ose sode) është një përbërës inorganik me formulën kimike Na2SO4, si dhe disa hidrate të lidhura me to. Përdoret kryesisht si mbushës në prodhimin e detergjenteve pluhur për lavanderi shtëpiake dhe në prodhimin e sulfideve shumë alkaline në procesin e tulimit të letrës kraft.

Sulfati ynë i natriumit është nënprodukt i prodhimit të industrive të tjera kimike, me çmime të ulëta. Kërkoni tani!

Video shfaqje:

Informacione të përgjithshme mbi produktet
Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Wildo
Nota e modelit: Klasa e ushqimit / Klasa e plehrave / Klasa industriale
Certifikim: Fami-QS. ISO9001.FDA.SGS
CAS NR: 7757-82-6
Pamja Pluhur i bardhë në të bardhë ose rozë e zbehtë / grimcuar
Sasia minimale Rendit: 20MTS/20'FCL
Details paketimit: Çanta 25 kg/22.68 kg/50 kg
Çanta 46 x 50 lb
1000kg/1050kg/1250kg/ çanta me shumicë
1 x 1050 kg Tokë
Çanta të personalizuara sipas kërkesave të klientit
Koha për dorëzim: brenda 20-30 ditëve pas konfirmimit të porosisë.
Kushtet e pagesës: TT / LC
Aftësia furnizimit: 1000 ton/muaj
Shembull: Në dispozicion dhe falas
Specifikim
Formulë Na2SO4
Pastërtia: 99.5%
Ca Mg: Tiny
CL: 0.01 maks
BESIMI: 0.001 maks
pH: 7.1
TË PATRETSHËM NË UJË 0.01% max

Pse Zgjidhni SHBA

 • i besueshëm

  Ne kemi trajtuar aditivët kimikë për më shumë se 20 vjet. Dhe gëzojmë reputacion të mirë në tregun botëror për cilësinë tonë të mirë dhe çmime të arsyeshme. Një partner të cilit mund t'i besoni.

 • Burime të pasura

  Ne kemi dy fabrika të cilat janë të specializuara në sulfat zinku dhe mangan. Mbi 100000 ton në vit. Siguroni furnizim të mjaftueshëm për klientët

 • Një gamë e gjerë produktesh

  Ne jemi të njohur me tregun vendas të lëndëve të para dhe jemi të përfshirë në biznesin e sulfatit të hekurit, sulfatit të amonit të sulfatit të bakrit dhe të gjitha kripërave të sulfatit.

 • Aftësi të forta komunikimi dhe etikë shërbimi

  Si agjent i fabrikës, ekipi ynë ka të njëjtën ekspertizë si fabrika, por aftësi më të forta komunikimi për të përmirësuar efikasitetin e negociatave.

hetim