Të gjitha kategoritë
ENEN
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1679965233459806.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668152577290679.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668152577138010.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668152577751517.jpg
Pluhur monohidrat sulfat zinku me cilësi të lartë
Pluhur monohidrat sulfat zinku me cilësi të lartë
Pluhur monohidrat sulfat zinku me cilësi të lartë
Pluhur monohidrat sulfat zinku me cilësi të lartë

Pluhur monohidrat sulfat zinku me cilësi të lartë


Emrat e të tjera

Acidi sulfurik, kripë zinku (1:1), monohidrat

Hunan Willdo është i specializuar në 35.5% zinku sulfat mono. Ne ofrojmë si pluhur ashtu edhe granula të cilat janë 100% të tretshme në ujë dhe me pastërti të lartë. Sulfati i zinkut përdoret zakonisht në pleh, aditiv ushqimor, elektroplacion, përftim, trajtimin e ujit ftohës qarkullues, etj.

Për granulat e sulfatit të zinkut përmbajnë Zink 33% min i cili është një nga plehrat mikroelementë të rëndësishëm. Mund të përdoret si pleh bazë, njomja e farës, veshja e farës, veshja e sipërme dhe spërkatja me gjethe, mund të nxisë rritjen e të korrave dhe të rrisë prodhimin.

Për pluhur, ne prodhojmë sulfat zinku si 35.5% min për klasën e ushqimit dhe klasën e industrisë. Mund të jetë gjithashtu lëndë e parë për prodhimin e fuqisë së zink-bariumit ose kripërave të tjera të zinkut.

Na kontaktoni për t'ju dërguar MSDS (fletë e të dhënave të sigurisë materiale) ose SDS, CoA.

Video shfaqje:

Informacione të përgjithshme mbi produktet
Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Wildo
Nota e modelit: Klasa e ushqimit / Klasa e plehrave / Klasa industriale
Certifikim: Fami-QS. ISO9001.FDA.SGS
CAS NR: 7446-19-7
Pamja White Powder
Sasia minimale Rendit: 20MTS/20'FCL
Details paketimit: Çanta 25 kg/22.68 kg/50 kg
Çanta 46 x 50 lb
1000kg/1050kg/1250kg/ çanta me shumicë
1 x 1050 kg Tokë
Çanta të personalizuara sipas kërkesave të klientit
Koha për dorëzim: brenda 20-30 ditëve pas konfirmimit të porosisë.
Kushtet e pagesës: TT / LC
Aftësia furnizimit: 4000 ton/muaj
Shembull: Në dispozicion dhe falas
Specifikim
Formulë ZnSO4· H2O
Pastërtia: 98%
Zn: 35.5% min
Pb: Maksimumi 10 ppm
Cd: Maksimumi 10 ppm
Si: Maksimumi 5 ppm
I pazgjidhshëm: 0.05% max

Pse Zgjidhni SHBA

 • i besueshëm

  Ne kemi trajtuar aditivët kimikë për më shumë se 20 vjet. Dhe gëzojmë reputacion të mirë në tregun botëror për cilësinë tonë të mirë dhe çmime të arsyeshme. Një partner të cilit mund t'i besoni.

 • Burime të pasura

  Ne kemi dy fabrika të cilat janë të specializuara në sulfat zinku dhe mangan. Mbi 100000 ton në vit. Siguroni furnizim të mjaftueshëm për klientët

 • Një gamë e gjerë produktesh

  Ne jemi të njohur me tregun vendas të lëndëve të para dhe jemi të përfshirë në biznesin e sulfatit të hekurit, sulfatit të amonit të sulfatit të bakrit dhe të gjitha kripërave të sulfatit.

 • Aftësi të forta komunikimi dhe etikë shërbimi

  Si agjent i fabrikës, ekipi ynë ka të njëjtën ekspertizë si fabrika, por aftësi më të forta komunikimi për të përmirësuar efikasitetin e negociatave.

hetim