Të gjitha kategoritë
ENEN
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1679964799302674.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668151848541678.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668151848452814.jpg
Heptahidrat sulfat zinku me kosto të ulët
Heptahidrat sulfat zinku me kosto të ulët
Heptahidrat sulfat zinku me kosto të ulët

Heptahidrat sulfat zinku me kosto të ulët


Emrat e të tjera

Vitriol i bardhë Goslarite

Hunan Willdo është i specializuar në sulfat zinku Hepta si pluhur ashtu edhe grimcuar. Është një element i rëndësishëm gjurmë si dhe lëndë e parë e industrisë. Mund të përdoret në produktet latex, si agjent mbrojtës i lëkurës. Gjithashtu përdoret gjerësisht në produkte gome, bojë, farmaceutikë dhe produkte të tjera kimike.

Për më tepër, kokrrizat heptahidrate të sulfatit të zinkut kanë një aplikim si një shtesë për plehrat e bimëve, në mënyrë që të rrisin rendimentet e të korrave.

Heptahidrati i sulfatit të zinkut mund të përdoret si një shtesë zinku në ushqim për të nxitur rritjen e kafshëve.

Na kontaktoni për t'ju dërguar heptahidratin sulfat zinku MSDS (fletë e të dhënave të sigurisë materiale) ose SDS, CoA.

Video shfaqje:

Informacione të përgjithshme mbi produktet
Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Wildo
Nota e modelit: Klasa e ushqimit / Klasa e plehrave / Klasa industriale
Certifikim: Fami-QS. ISO9001.FDA.SGS
CAS NR: 7446-20-0
Pamja Pluhur kristalor i bardhë /Granular
Sasia minimale Rendit: 20MTS/20'FCL
Details paketimit: Çanta 25 kg/22.68 kg/50 kg
Çanta 46 x 50 lb
1000kg/1050kg/1250kg/ çanta me shumicë
1 x 1050 kg Tokë
Çanta të personalizuara sipas kërkesave të klientit
Koha për dorëzim: brenda 20-30 ditëve pas konfirmimit të porosisë.
Kushtet e pagesës: TT / LC
Aftësia furnizimit: 1000 ton/muaj
Shembull: Në dispozicion dhe falas
Specifikim
më formulë ZnSO4·7H2O
Pastërtia: 98%
Zn: 22% min.
Pb: Maksimumi 15 ppm
Cd: Maksimumi 15 ppm
Si: Maksimumi 5 ppm
I pazgjidhshëm: 0.05% max
Size: Granulat 1-2mm,2-4mm

Pse Zgjidhni SHBA

 • i besueshëm

  Ne kemi trajtuar aditivët kimikë për më shumë se 20 vjet. Dhe gëzojmë reputacion të mirë në tregun botëror për cilësinë tonë të mirë dhe çmime të arsyeshme. Një partner të cilit mund t'i besoni.

 • Burime të pasura

  Ne kemi dy fabrika të cilat janë të specializuara në sulfat zinku dhe mangan. Mbi 100000 ton në vit. Siguroni furnizim të mjaftueshëm për klientët

 • Një gamë e gjerë produktesh

  Ne jemi të njohur me tregun vendas të lëndëve të para dhe jemi të përfshirë në biznesin e sulfatit të hekurit, sulfatit të amonit të sulfatit të bakrit dhe të gjitha kripërave të sulfatit.

 • Aftësi të forta komunikimi dhe etikë shërbimi

  Si agjent i fabrikës, ekipi ynë ka të njëjtën ekspertizë si fabrika, por aftësi më të forta komunikimi për të përmirësuar efikasitetin e negociatave.

hetim