Të gjitha kategoritë
ENEN
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668135781319882.jpg
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668135781158077.jpg
Pluhur antioksidant L-Glutathione me pastërti të lartë i reduktuar nga fabrika e Kinës
Pluhur antioksidant L-Glutathione me pastërti të lartë i reduktuar nga fabrika e Kinës

Pluhur antioksidant L-Glutathione me pastërti të lartë i reduktuar nga fabrika e Kinës


1. Bukuria dhe kujdesi personal:

Glutathione mund të eliminojë rrudhat, të rrisë elasticitetin e lëkurës, të tkurr poret, të zvogëlojë pigmentin, trupi ka një efekt të shkëlqyer zbardhues.

2. Mjekësia shëndetësore:

1) Sëmundja nga rrezatimi dhe siguria nga rrezatimi: rrezatimi, substancat radioaktive ose ilaçet kundër kancerit të shkaktuara nga leukopenia dhe simptoma të tjera mund të luajnë një efekt mbrojtës.

2) Për të mbrojtur mëlçinë, detoksifikimin, inaktivizimin e hormoneve, nxitjen e metabolizmit të acideve biliare, ndihmon në absorbimin e vitaminave të tretshme në yndyrë në traktin tretës.

3) Pacientët anti-alergjikë ose sistematikë ose lokalë me hipoksemi të shkaktuar nga inflamacioni, mund të zvogëlojnë dëmtimin e qelizave dhe të nxisin riparimin.

4) Për të përmirësuar disa sëmundje dhe simptoma si një proces dytësor medikamentoz. Të tilla si: hepatiti, sëmundja hemolitike, keratiti, katarakti dhe sëmundjet e retinës, si sëmundjet e syrit, përmirësojnë shikimin.

5) Lehtë për të përshpejtuar metabolizmin e acidit, sekretimin e radikaleve të lira, luajë kujdesin e lëkurës, efekt anti-plakje.

Video shfaqje:

Informacione të përgjithshme mbi produktet
Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:  Wildo
Nota e modelit: klasën e ushqimit
Certifikim: cGMP, FSSC22000, HACCP, HALAL, KOSHER, ISO9001.
CAS NR: 70-18-8
Pamja Pluhur i bardhë
Sasia minimale Rendit: 25kg
Details paketimit: 25 KG/DAMIL
Koha për dorëzim: Brenda 7-14 ditësh pas konfirmimit të porosisë.
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 20 ton/vit
Shembull: Në dispozicion dhe falas
Specifikim
Emri i produktit: L-Glutathione i reduktuar Nr. CAS .: 70-18-8
Gradë: Ushqimi Grade Specifikim: 98.0% ~% 101
ARTIKUJT SPECIFIKIMET
Identifikim Pozitiv
Tema & Dukje Pluhur kristalor i bardhë ose i bardhë
dendësia Bulk 0.300-0.700g/ml
Dendësia e prekur 0.400-0.900g/ml
Humbje gjatë tharjes ≤0.5%
hi ≤0.1%
Pamja e zgjidhjes E qartë dhe pa ngjyrë
tretshmëria Lirshëm i tretshëm në ujë, shumë pak i tretshëm në etanol
Rrotullimi optik specifik [α]D20:-15.5°~-17.5°
Totali i metaleve të rënda ≤10ppm
As ≤1.0ppm
Fe ≤10ppm
Pb ≤3ppm
Hg ≤1ppm
Cd ≤1ppm
Amoniumi (NH4) ≤200ppm
Sulfatet ≤300ppm
Klorure ≤200ppm
Totali i papastërtive ≤2.0%
Oksidimi i L-glutationit ≤1.5%
shqyrtim 98.0% ~% 101.0
Numri total i pllakave 1000 cfu / g
Maja dhe myku 100 cfu / g
E.coli /25g Negativ
koliformeve 30 cfu / g
Salmonela/25 g Negativ
Staphylococcus Aureus/25g Negativ
Ruajtja: Në vend të freskët dhe të thatë
Afati i ruajtjes: Tre vjet kur ruhet siç duhet.

Pse Zgjidhni SHBA

 • i besueshëm

  Ne kemi trajtuar aditivët kimikë për më shumë se 20 vjet. Dhe gëzojmë reputacion të mirë në tregun botëror për cilësinë tonë të mirë dhe çmime të arsyeshme. Një partner të cilit mund t'i besoni.

 • Burime të pasura

  Ne kemi dy fabrika të cilat janë të specializuara në sulfat zinku dhe mangan. Mbi 100000 ton në vit. Siguroni furnizim të mjaftueshëm për klientët

 • Një gamë e gjerë produktesh

  Ne jemi të njohur me tregun vendas të lëndëve të para dhe jemi të përfshirë në biznesin e sulfatit të hekurit, sulfatit të amonit të sulfatit të bakrit dhe të gjitha kripërave të sulfatit.

 • Aftësi të forta komunikimi dhe etikë shërbimi

  Si agjent i fabrikës, ekipi ynë ka të njëjtën ekspertizë si fabrika, por aftësi më të forta komunikimi për të përmirësuar efikasitetin e negociatave.

hetim