Të gjitha kategoritë
ENEN
https://www.hnwilldo.com/upload/product/1668136636261690.jpg
Prodhuesi i Ekstrakteve Profesionale Sophora Japonica Ekstrakt 95% 98% Kuercetin

Prodhuesi i Ekstrakteve Profesionale Sophora Japonica Ekstrakt 95% 98% Kuercetin


Për të trajtuar alergjitë Anti-inflamator dhe anti-infeksion Për të parandaluar dhe trajtuar kancerin,Për të trajtuar sëmundjet kardiovaskulare Si një antioksidant, ndihmon në neutralizimin e radikaleve të lira, një nga shkaqet kryesore të plakjes. Vetitë qetësuese, reduktuese të skuqjes

Informacione të përgjithshme mbi produktet
Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name:  Wildo
Nota e modelit: klasën e ushqimit
Certifikim: cGMP, FSSC22000, HACCP, HALAL, KOSHER, ISO9001.
CAS NR: 117-39-5
Pamja Pluhur i imët i verdhë-jeshile
Sasia minimale Rendit: 25kg
Details paketimit: 25 KG/DAMIL
Koha për dorëzim: Brenda 7-14 ditësh pas konfirmimit të porosisë.
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 200 ton/vit
Shembull: Në dispozicion dhe falas
Specifikim
Emri i produktit: Ekstrakti Sophora Japonica Emri Latin: Sophora Japonica L
Pjesa e përdorur: Lulja e plotë e sythit Tretësi i ekstraktit: Etanol & Ujë
Vendi i Origjines: Kinë Raporti i ekstraktit: /
ARTIKULL TË DHËNAT REFERUAR STANDARD
fizik Tema & Dukje Pluhur jeshil i verdhë Vizual
Pika e shkrirjes 305 315 ℃ ~ Termometër
Identifikim Duhet pozitive TLC
Humbja në tharje % 9.0 12.0 tek% 2 g/105℃/5 orë
Hiri i sulfatuar ≤0.5% 2 g/600℃/5 orë
Madhësia e rrjetës 100% në rrjetë 80 sitë
Kimik Metalet e renda ≤10ppm Kolorimetrikemetodë
Arseniku (As) ≤2ppm Absorbimi atomik
Shpie (Pb) ≤1ppm Absorbimi atomik
Kadmium (cd) ≤1ppm Absorbimi atomik
Merkuri (Hg) ≤0. 1 ppm Absorbimi atomik
Mbetja e tretësit ≤5000ppm Kromatografia e Gazit
shqyrtim Kuercetin (në bazë të thatë) ≥% 95.0 HPLC
≥% 98.0 UV
microbial Numri total i mikrobaktereve ≤10000CFU/g CP2015
Maja & myk ≤1000CFU/g CP2015
Prania e Escherichia Coli Negativ CP2015
Salmonella Negativ CP2015
Tjetër Paketim Paketoni në bateri-bateri letre dhe dy qese polifonike të kategorisë ushqimore brenda.
Gjendja e ruajtjes Ruani në një vend të mbyllur mirë me temperaturë të ulët konstante dhe pa rrezet e diellit direkte
Afati i ruajtjes Tre vjet kur ruhet siç duhet

Pse Zgjidhni SHBA

 • i besueshëm

  Ne kemi trajtuar aditivët kimikë për më shumë se 20 vjet. Dhe gëzojmë reputacion të mirë në tregun botëror për cilësinë tonë të mirë dhe çmime të arsyeshme. Një partner të cilit mund t'i besoni.

 • Burime të pasura

  Ne kemi dy fabrika të cilat janë të specializuara në sulfat zinku dhe mangan. Mbi 100000 ton në vit. Siguroni furnizim të mjaftueshëm për klientët

 • Një gamë e gjerë produktesh

  Ne jemi të njohur me tregun vendas të lëndëve të para dhe jemi të përfshirë në biznesin e sulfatit të hekurit, sulfatit të amonit të sulfatit të bakrit dhe të gjitha kripërave të sulfatit.

 • Aftësi të forta komunikimi dhe etikë shërbimi

  Si agjent i fabrikës, ekipi ynë ka të njëjtën ekspertizë si fabrika, por aftësi më të forta komunikimi për të përmirësuar efikasitetin e negociatave.

hetim