Të gjitha kategoritë
ENEN

Profili i kompanisë

Ne bëjmë më të mirën për çmimet dhe shërbimin inovativ.


Hunan willdo co., Ltd është një eksportues kimik i klasit botëror dhe prodhues i lëndëve të para për ushqim, bujqësi dhe industri. Për mbi 15 vjet kompani e furnizimit me kimikate të kimikateve me performancë të lartë. Ne jemi të specializuar në lëndët sulfate, si sulfati i manganit, sulfati i zinkut, sulfati i hekurit dhe sulfati i amonit e kështu me radhë.

Video

Produkt i nxehtë

Kompania ka prezantuar nga Koreja, Japonia dhe vende të tjera më shumë se 1000 grupe qendrash ndërkombëtare përpunimi me shumë stacione të klasit të parë dhe torno Cnc, makina bluarje Cnc dhe një numër të madh pajisjesh të avancuara të përpunimit me precizion të lartë.

PSE ZGJIDHNI NA

LajmeLajmet dhe ngjarjet kryesore të kompanisë

Lexo më shumë